Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy !

Witamy !

DZIEŃ MAMY I TATY ZORGANIZOWANY PRZEZ UCZNIÓW KLASY TRZECIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W GÓRZYCY

Dzień pełen niesamowitych emocji, pozytywnych wrażeń i miłych niespodzianek. Rodzinna uroczystość, która odbyła się w ubiegłą środę, przejdzie do historii jednych z piękniejszych wydarzeń klasy trzeciej. Mimo, że ,,na głowie " mieli ostatnio niezwykle duuuuużo, to i tutaj stanęli na wysokości zadania i dopięli wszystko na ostatni guzik. Uroczystość Dnia Mamy i Taty okazała się miłą niespodzianką dla najbliższych. Trzecioklasiści pełni zaangażowania i przejęcia zaprezentowali bogaty program artystyczny dla swoich kochanych rodziców.

 

,,Jestem Twoją bajką" - tymi słowami zaczęli prezentować swoje umiejętności wokalne . Recytowali wiersze, tańczyli, a także śpiewali najpiękniejsze polskie piosenki.

Po zakończonym występie uczniowie odśpiewali huczne ,,Sto lat" i wręczyli upominki przygotowane dla swoich Rodziców.  Prace uczniów były niezwykle kreatywne.

Z tego miejsca dziękujemy niezawodnym Rodzicom Ali z firmy Fro-Mal dekoracje z drewna za wsparcie i pomoc- kolejny raz mogliśmy na Was liczyć!

Wszyscy Rodzice otrzymali urocze bukiety kwiatów, które zostały zebrane przez trzeciaków na górzyckich łąkach i polach.

Po życzeniach i prezentach uczniowie zaprosili swoich najbliższych na łyk orzeźwiającej wody i małe co nieco. Można było usiąść, porozmawiać i choć na chwilę zapomnieć o codziennej pracy, trosce i obowiązkach...

Trzecioklasiści zgodnie stwierdzili, że Rodzice zasługują na to, co najlepsze i wiemy, że nasza niespodzianka sprawiła im wiele radości.

Nasza rodzinna uroczystość nie udałaby się bez pani Edyty Danickiej, ponieważ udostępniła nam tego dnia salę w OPS-ie za co serdecznie dziękujemy!

Powspominajmy raz jeszcze...zapraszamy do fotorelacji

 

Aleksandra Murawska