Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy !!

Witamy !

Dominika z kolejnym medalem mistrzostw Polski!

Dominika Podhajecka z Centralnym Klubem Tenisowym Grodzisk Mazowiecki (na wypożyczeniu z GKT Smecz Górzyca) zdobyła brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetek (U16) w Gdańsku! Ze względu na rozstawienie (nr 3) Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki miał wolną pierwszą rundę i czekał na rozstrzygnięcie meczu KS Górnik Bytom - TS IDEA Sport Toruń. Lepsze okazały się tenisistki z Torunia (4:2). Wszystkie mecze rozgrywane w mistrzostwach w formule - 2 deble i 4 single. W ćwierćfinale zespół Dominiki pokonał pewnie torunianki 5:1. W półfinale na drodze ekipy z Kozerek stanęły tenisistki z KT GAT Gdańsk A, jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w ostatnim czasie, rozstawiona w mistrzostwach z nr 1. Po bardzo ciekawym i zaciętym meczu (2:4) to gospodynie cieszyły się z awansu do finału i ostatecznie z tytułu Drużynowych Mistrzyń Polski U16. Zawodniczkom z Grodziska nie udało się obronić tytułu sprzed roku i pozostała walka o brązowy medal.

W drugim półfinale pomiędzy Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów, a BKT Advantage Bielsko-Biała (nr 2) o zwycięstwie przy stanie meczu 3:3 decydował lepszy bilans wygranych setów na korzyść  bielszczanek. W meczu o trzecie miejsce Dominika i koleżanki pokonały (4:2) tenisistki z Chrzanowa zdobywając brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski U16. Dominika w singlowym meczu o brąz wygrała 6:2, 6:2 z Anną Kmiecik. W grze podwójnej lubuszanka w parze z Barbarą Straszewską pokonały (3:6, 6:4, 10:8) parę Maja Wróbel - Anna Kmiecik.

Skład Centralnego Klubu Tenisowego Grodzisk Mazowiecki:

  • Laura Samsonova;
  • Barbara Straszewska;
  • Dominika Podhajecka;
  • Amelia Drozd;
  • Monika Szałek;
  • Kapitan - Jakub Ulczyński.

Dziękujemy za zaufanie, wzorową i owocna współpracę właścicielom najlepszej Akademii tenisowej w Polsce Państwu Dianie i Jarosławowi Lewandowskim oraz Dyrektorowi Sportowemu Panu Krzysztofowi Puna. Dziękujemy również całemu sztabowi trenerskiemu, a w szczególności opiekunowi Dominiki Jakubowi Ulczyńskiemu. Górzycki Klub Tenisowy Smecz otrzymał dofinansowanie na realizację zadania „Udział zawodników GKT Smecz Górzyca w Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych” w ramach ogłoszonego przez Zarząd Województwa Lubuskiego konkursu na realizację zadań publicznych, a tym samym dofinansowany został wyjazd Dominiki na Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek w Gdańsku. Dziękujemy.         Dziękujemy bardzo również wszystkim, którzy regularnie wspierają GKT Smecz Górzyca i TEAM Podhajecka (Leks sp. z o.o., Bloominess Polska sp. z o.o., Liquid Trans sp. z o.o, Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, Starke Wind Górzyca Sp. z o.o., AGROMA Spółka z o.o., PHU Jamniuk, noskinoski.pl, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Kancelaria Adwokacka Paweł Hajkowicz, Gmina Górzyca), a także wszystkim Darczyńcom z odpisu 1% podatku.